PvP Serverler, PvP Server, PvP Serverler, PvP Serverler Forum, Metin2 PvP Serverler
Lütfen Üye oLunuz..!!!!!!
PvP Serverler, PvP Server, PvP Serverler, PvP Serverler Forum, Metin2 PvP Serverler
Lütfen Üye oLunuz..!!!!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Css TasarımLar/Html Kodları/Ice,Red,Butterfly TasarımLar/Eğitim/Spor/Dini/Pvp ServeR TanıtımLarı!!!

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

İşletim Sistemi Kurarken Sırayla Gidelim

YazarMesaj

İşletim Sistemi Kurarken Sırayla Gidelim Empty
MesajKonu: İşletim Sistemi Kurarken Sırayla Gidelim   İşletim Sistemi Kurarken Sırayla Gidelim Icon_minitimeÇarş. Nis. 21, 2010 4:29 pm

Özellikle yeni kullanıcılar ve yeni sistem alanlar PC'lerine genellikle Microsoft Windows işletim sistemlerini kuruyor. Eski kullanıcılarda, zaman zaman işletim sistemlerini yeniden kurmak zorunda kalabiliyorlar. Stabil bir işletim sistemi için, işletim sistemini kurduktan sonra yüklenen sürücü, servis paketlerinin kurulum sırası önm taşıyor. Bu kurulum sırası, özellikle Forum'larda çok sık sorulan sorular arasında bulunuyor. Konuyu uzatmadan sizlere bizim önerdiğimiz kurulum sırasını önerelim:

İşletim sistemi
Servis paketi / yamalar
Yonga seti sürücüleri
DirectX
Ekran kartı sürücüleri
Diğer donanımların sürücüleri
Programlar (ve varsa programların yamaları)
Tüm programlarınızı kurduktan sonra, defrag işlemini yapmayı unutmayın.

İşletim Sistemi Kurarken Sırayla Gidelim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İşletim SistemLerinin Tarihçesi