PvP Serverler, PvP Server, PvP Serverler, PvP Serverler Forum, Metin2 PvP Serverler
Lütfen Üye oLunuz..!!!!!!
PvP Serverler, PvP Server, PvP Serverler, PvP Serverler Forum, Metin2 PvP Serverler
Lütfen Üye oLunuz..!!!!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Css TasarımLar/Html Kodları/Ice,Red,Butterfly TasarımLar/Eğitim/Spor/Dini/Pvp ServeR TanıtımLarı!!!

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

+Basma İtemini Kendin Ayarla |

YazarMesaj

+Basma İtemini Kendin Ayarla | Empty
MesajKonu: +Basma İtemini Kendin Ayarla |   +Basma İtemini Kendin Ayarla | Icon_minitimePaz Mart 13, 2011 12:47 pm

Kurulum

*Nacivat İtem_Proto açılır.
*+Basılmasını istediğiniz itemin kodunu CTRL+F yapıp bulursunuz.
*Sağa doğru kayarsınız
*refined_set kısmına +bastığında hangi iteme dönüşmesini istiyorsanız o itemin kodunu yazıcaksınız.
*Mesela Siyah Çelik +9 Kraliyet olcak 11299 u bulup refined_set bölümüne 11971 yazıyoruz.Sonra..
*Refine_vnum var oraya Nacivat>player>refine_proto da olmayan bir numara yazıyoruz mesela ben 720 yazdım.
*refine_vnuma 720 yazdıkdan sonra Nacivat>player>refine_proto ya giriyoruz ve yeni bir ID ekliyoruz 720 yazıyoruz...
*Ekledikden sonra vnum0 var oraya İlk +Basma iteminin kodunu yazıyoruz.
*vnum0 sağında count0 var oraya o itemden kaç tane istiycekse o kadar yazıyoruz.
*Vnumlar ve Countların hepsi bu işe yarıycaktır.
*Bunun dışında bilmeniz gereken 2 seçenek daha var.
*Sağa kaydıkça cost ve prob seçeneklerini göreceksiniz.
*Cost ne kadar para istiycekse o kadar yazıyorsunuz.
*Proba ise % kaç ihtimalle basmasını istiyorsanız onu yazıyorsunuz.

RESİMLİ ANLATIM

+Basma İtemini Kendin Ayarla | Basma1
+Basma İtemini Kendin Ayarla | Basma2

+Basma İtemini Kendin Ayarla |
1 sayfadaki 1 sayfası